Англија Опсајд
Руби Мае и Деле Али

Руби Мае, девојката на Деле Али, е еден од најпознатите модели на Островот, а според нејзините слики на Инстаграм, омилена боја и е розевата. Таа рекламира долна облека и костими за капење, а очигледно добро и оди тоа.

View this post on Instagram

I’m back💁🏽‍♀️

A post shared by @ rubymae3223 on

Двојката е заедно 2 ипол години, а краток период беа разделени, за повторно да се смират пред месец дена, а се чини дека се заљубени повеќе од било кога. Тие го искористија летниот одмор за уживање на море.

View this post on Instagram

🏆❤️

A post shared by @ rubymae3223 on

View this post on Instagram

Today📸

A post shared by @ rubymae3223 on

View this post on Instagram

💄

A post shared by @ rubymae3223 on

View this post on Instagram

Walk it like I talk it.

A post shared by @ rubymae3223 on

View this post on Instagram

🔮

A post shared by @ rubymae3223 on

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *