Опсајд
Марио Балотели

Балотели не престанува со глупости. Напаѓачот е на одмор во Наполи, и во еден локален бар му понудил на газдада 2000 евра да скокне со мотор во море, на што човекот се согласил.

Погледнете го во прилог видеото кое фудбалерот го објави на неговиот Инстаграм профил.

По исполнување на предизвикиот, човекот рекол: “Мојот мотор и така вреди 600 евра”.

Драги гости, доколку не ја следите нашата фејсбук страна, а сте фудбалски љубители, Ве молиме поддржете нè и кликнете на копчињата до текстот. Ви благодариме!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *