Опсајд
Дилета Леота на одмор со Даниеле Скардина

Дилета Леота е најпозната фудбалска водителка на Апенините. Таа привлекува огромен интерес, од љубителите на фудбалот, поради нејзиниот атрактивен изглед кој мами воздишки. Италијанката се забавува на Ибиза, со своето момче, боксерот Даниеле Скардина.

Sирнете, на момент, во нејзиниот одмор на прекрасниот остров во Медитеранот.

View this post on Instagram

#dayoff 🦀☀️🧜🏻‍♀️🐚

A post shared by 🌸Diletta Leotta🌸 (@dilettaleotta) on

View this post on Instagram

Respira questa libertà 🦋🐚🌞

A post shared by 🌸Diletta Leotta🌸 (@dilettaleotta) on

View this post on Instagram

Azul 💙⚓️🌊

A post shared by 🌸Diletta Leotta🌸 (@dilettaleotta) on

Драги гости, доколку не ја следите нашата фејсбук страна, а сте фудбалски љубители, Ве молиме поддржете нè и кликнете на копчињата до текстот. Ви благодариме!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *