Ѕвездата на ПСЖ Нејмар, кој цело лето правеше сè возможно да се врати во Барселона, сега повторно ја тужи. Според “El Mundo“, овојпат бразилецот тврди…

Бразилската ѕвезда на францускиот шампион Нејмар го одигра својот прв натпревар за тимот сезонава, откако ги пропушти првите 4 натпревари поради повреда, но и трансфер…