Видео Германија

Бајерн Минхен и Борусија Дормунд во директен дуел ќе го одлучуваат шампионот на Германија. Уживајте во Дер Класикер.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *