Англија Опсајд
Дејвид Бекам

45-годишниот Англичанец беше сликан од папараци, каде изгледа непрепознатливо поради ретката коса. Тој во последниов период речиси секогаш беше со капа во јавноста.

Дејвид Бекам е еден од најпознатите фудбалери ширум светот, а имаше и одлична кариера во светот на модата, снимајќи доста познати реклами. Тој низ годините смени голем број на фризури, а неговата коса и брада се дел од неговиот уникатен имиџ.

Дејвид Бекам
Дејвид Бекам
Драги гости, доколку не ја следите нашата фејсбук страна, а сте фудбалски љубители, Ве молиме поддржете нè и кликнете на копчињата до текстот. Ви благодариме!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *