Видео Италија Опсајд
Франческо Тоти, Рома, глувче

Сопругата на италијанската фудбалска легенда Франческо Тоти – Илари Блази ја документираше потрагата по нивното маче, кое со глушец в уста шеташе низ куќи.

Во потрагата се вклучи целата фамилија Тоти. Погледнете ја целата случка.

Драги гости, доколку не ја следите нашата фејсбук страна, а сте фудбалски љубители, Ве молиме поддржете нè и кликнете на копчињата до текстот. Ви благодариме!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *